W ramach konkursów, dotacji i innych form finansowania działań profilaktycznych i prospołecznych, co pewien czas pozyskujemy środki, które pozwalają nam oferować szkolenia bezpłatne...


W rnajbliższych tygodniach mamy nadzieję podpisać z państwowym operatorem finansowym umowe na realizację bezpłatnych szkoleń dla Rad Pedagogicznych. Szkolenia dotyczyć będą wdrażania Programu Nauki Zachowania - rekomendowanego programu o którym możecie więcej przeczytać na tej stronie

Dla dyrektorów tych placówek i przedstawicieli Rad Pedagogicznych przygotowaliśmy krótki formularz rejestracyjny pozwalający zamówić informacje o uruchomieniu projektu.

Nie jest to tradycyjny newsletter wysyłany systematycznie, lecz lista adresów email i podstawowych danych o szkole. Na podane na tej liście adresy wyślemy informację tylko wtedy, gdy pozyskamy nową dotację i uruchamiamy nabór do nowego projektu. Nie przechowujemy też w tym miejscu danych osobowych i indywidualnych zgłoszeń.

W każdej chwili możecie Państwo poprosić o usunięcie lub zmianę danych znajdujacych sie na liscie adresowej powiadomień.

Zgodnie znaszą polityką, nie udpostępniamy podanych informacji innym podmiotom w żadnej syuacji..

Jednocześnie zapraszamy do śledzenia naszej strony w poszukiwaniu informacji o nowych możliwościach.

 

 

 

Strona PNZ wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK