W ramach konkursów, dotacji i innych form finansowania działań profilaktycznych i prospołecznych, co pewien czas pozyskujemy środki, które pozwalają nam oferować szkolenia bezpłatne...

Otrzymaliśmy dotację na stworzenie nowego programu profilaktyczno - wychowawczego dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
W projekcie jako eksperci uczestniczyć będą m. in. znani trenerzy i naukowcy: Andrzej Kołodziejczyk, Tomasz Kołodziejczyk, Jakub Kołodziejczyk i Jacek Pyżalski.
Nowy program tworzony jest na zlecenie PARPA jako zadanie konkursowe Opracowanie programu profilaktyki uniwersalnej wspierającego prawidłowy rozwój uczniów, finansowane z dotacji Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Realizatorem projektu jest MJRConsulting a autorami nowego programu zespół trenerski NODN Sophia.
Czas trwania projektu zaplanowano do końca 2020 roku.


pnz

NODN Sophia realizował w latach 2017-2018 projekty bezpłatnych szkoleń przygotowujących do wdrożenia w szkole rekomendowanego profilaktycznego Programu Nauki Zachowania (PNZ). PNZ jest szkolnym programem profilaktyki selektywnej.

Szkolenia realizowane były w ramach realizacji  zadania publicznego finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

 

IMAGE

Z przyjemnością informujemy, iż dodaliśmy nową podstronę z filmami instruktażowymi do Programu Nauki Zachowania, w których można zobaczyć przykładowe rozmowy z elementami, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

tokfm

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Jak uczyć ''trudne'' dzieci?" w Wieczorze Aleksandry Pezdy w TOK FM. Audycja została nagrana podczas konfrencji "Jakość edukacji czyli jakość ewaluacji. Jak zbudować dobrą szkołę?"

Strona PNZ wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK